Vyhlášení zvýšeného rizika požáru
Od dnešní půlnoci platí na celém území Středočeského kraje období zvýšeného nebezpečí vzniku požáru. Vyhlásila ho hejtmanka Petra Pecková vzhledem k současným klimatickým podmínkám a požadavku Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje. Období je platné od 26. 6. 2026 00:00 hodin do 29. 6.2026 00:00 hodin.