Srdce a hlas zvonu

2 min. čtení
Zvon
Srdce a hlas zvonu

Srdce a hlas zvonu

Vyzvánění našeho zvonu z kostela v Popovičkách do Vašeho mobilu!

 

Na stránkách https://www.naszvon.cz/cz/akce/hlas-zvonu--ke-stazeni si můžete zdarma stáhnout krásné zvonění našeho zvonu z kostela sv. Bartoloměje v Popovičkách. Jeho vyzvánění vám může zvonit opakovaně ve formě vyzvánění ve vašem mobilu – ať už při volání vaší drahé polovičky, šéfa, tchyně, kamarádů nebo dětí. Necháme na vašem uvážení, s kým si ho chcete spojit –  sami si ho poslechněte: je velmi noblesní, důrazný a znělý.

Ještě větší dík vám patří, pokud na opravu tohoto zvonu přispějete vy nebo vaše okolí, a to jakoukoliv částkou, na konto č. 123-0132170247 / 0100. Zanecháte tak nesmazatelnou stopu v životě nejen tohoto historického unikátu z roku 1497, ale i v naší obecní historii.

Dosud se povedlo za poslední 2 roky aktivit vybrat 58% prostředků nutných na opravu srdce našeho zvonu, který je nutné dát dohromady co nejdříve – a pomoci i bypassem ve formě zvonu pomocného. Pomozte nám dotáhnout toto číslo na 100%, prosím.

Děkujeme předem i za Vaše komentáře k aktivitám (https://nasepopovicky.cz/t/naszvon-cz-sbirka/58). Pokud můžete, pochlubte se popovičským zvonem u vás v práci nebo známými – ať ví, co nejvíce lidí, jaký poklad u nás máme!

S přáním krásných dní,

Iveta a Martin Patákovi z Popoviček

Více informací o zvonu na www.naszvon.cz

Dotazy k fundraisingové akci na email:iveta.patakova@seznam.cz


Vloženo: 9.2.2021 v 19:40 Aktualizováno: 16.2.2021 v 22:18 Ivana Štepánková