
Podzim v Popovičkách
Krásný dnešní podzimní den v Popovičkách 🍂🌞🏠🍁🌳
Vážení občané,
společnost T-Mobile plánuje na území obce Popovičky (Chomutovice) projekt vysokorychlostní optické sítě s rychlostí připojení k internetu 1Gb/s. Záměrem je možnost poskytnout občanům optickou přípojku do každé domácnosti.
Aktuálně projednáváme s se společností T-Mobile podmínky realizace stavby včetně podmínek pro provádění výkopových prací. V rámci stavby je řešeno i připojení obecních objektů a vašich nemovitostí. S ohledem na současné a budoucí potřeby v oblasti práce z domova, digitální výuky, internetové televize, práce s portálem občana, kamerových systémů, vzdálených datových úložišť apod. je vybudování optické sítě v naší obci velmi žádoucí a posune možnosti obyvatel Popoviček mnohem dále. Společnost T-Mobile nás dále informovala, že na území obce Popovičky budou v roce 2024 pracovníci projekční kanceláře projednávat technické řešení napojení objektů přímo s vlastníky těchto objektů. Podmínkou připojení vaší nemovitosti je podpis tzv. akvizičního souhlasu.
Podpis akvizičního souhlasu a realizace optické přípojky není podmíněna odběrem služeb, ani nevznikají jiné náklady spojené například s odběrem elektrické energie.
V nejbližší době budou majitelé nemovitostí (příp. zástupci SVJ/správci domů) osloveni za účelem sjednání schůzky, jejímž tématem bude individuální technické řešení přívodu optické trasy a vnitřního rozvodu, včetně podpisu akvizičního souhlasu.
Níže naleznete kontakt na akvizitora.
Miroslav Sojka
+420 731 539 231
Krásný dnešní podzimní den v Popovičkách 🍂🌞🏠🍁🌳
Více v přiloženém krátkém videu 🙂
V pátek (10.10.2025) byla provedena údržba již vysázených stromů , mulčování, zalivkové mísy, obnovení úvazů. Děkujeme všem zúčastněným za velkou pomoc a Sázíme stromy. Skvělá práce
, velké poděkování.